KAREL HEGNER a HUDCI Z KYJOVA

pořad moravských lidových písní

Nabízíme Vám skvělého zpěváka lidových písní Karla Hegnera za doprovodu cimbálové muziky HUDCI Z KYJOVA v pořadu zaměřeném na nejkrásnější lidové písně ze Slovácka a Podluží.  
V Zarazicách krajní dům, Bude večer, už zapadá slunéčko, Morava, krásná zem, V Hodoníně za vojáčka, Na kyjovských lúkách, Pred muzikú verbuňk chasa stójí, Mikulecká dědina, Vínečko bílé, Co je to za hora, Když sem šél z Hradisťa a další. Program nabízí i písničky na přání.  
Délka programu : min. 100 minut  
Konferování : Karel Hegner  
Ozvučení : HUDCI Z KYJOVA (vlastní)  
Cena : je kalkulována pro každé vystoupení individuálně a dle aktuálního ceníku. Napište nám zde do našeho formuláře krátký vzkaz a rádi vám zavoláme a dohodneme konkrétní cenové podmínky šité přímo Vám na míru. Nezapomeňte však uvést vaše telefonní číslo. Pokud by jste nás chtěli kontaktovat ihned, všechny kontakty naleznete zde : K O N T A K T

            

      

 
Složení muziky :  
primáš Aleš Smutný  terc Miroslav Kolacia
klarinet, flétna Petr Švaňhal cimbál    
kontry Jiří Frolec kontrabas Zdeněk Frolec
 
Poznámka : 
Pro snížení technických nákladů lze propojit program do série vystoupení v několika dnech po sobě jdoucích ve Vašem regionu. Žádáme Vás proto o spolupráci při kontaktování dalších pořadatelů a agentur, abychom byli schopni technické náklady vytvořením „šňůry“ snížit na co nejnižší minimum. (K nákladům je třeba připočíst přiměřené ubytování).
Děkujeme.