HUDCI Z KYJOVA

pořad moravských lidových písní

Cimbálová muzika HUDCI Z KYJOVA Vás písničkou provede po krásách moravských regionů. Na kyjovských lúkách, Dúbravěnko zelená, V tem kyjovském poli, Za horama dědina a další písničky zahřejí Vaše srdce.  
Společně také nahlédneme k našim sousedům - vyberte si, například: slovenské čardáše: 
Tam okolo Levoči, Tota Heľpa, Išiel Macek do Malacek, V kopčianskom rybníčku, maďarský Montiho čardáš, rumunská Sirba z Oltenie, Skřivánek, moldavská Taranaesca, Sorocul.
V další části programu uslyšíte některý z těchto písničkových klenotů :  
Za tú horú, Lásko, bože, lásko, Zaspala nevěsta, Ej vy, páni, vy, Ta kněždubska věž,  V Zarazicách krajní dům, Bude večer, už zapadá slunéčko, Morava, krásná zem,     V Hodoníně za vojáčka, Pred muzikú verbuňk chasa stójí, Mikulecká dědina, Vínečko bílé, Co je to za hora, Když sem šél z Hradisťa a další.
Program nabízí i písničky na přání.
Délka programu: min. 100 minut  
Ozvučení: HUDCI Z KYJOVA (vlastní)  
Cena : je kalkulována pro každé vystoupení individuálně a dle aktuálního ceníku. Napište nám zde do našeho formuláře krátký vzkaz a rádi vám zavoláme a dohodneme konkrétní cenové podmínky šité přímo Vám na míru. Nezapomeňte však uvést vaše telefonní číslo. Pokud by jste nás chtěli kontaktovat ihned, všechny kontakty naleznete zde : K O N T A K T

            

      

Složení muziky :  
primáš Aleš Smutný  terc Miroslav Kolacia
klarinet, flétna Petr Švaňhal cimbál    
kontry Jiří Frolec kontrabas Zdeněk Frolec
Poznámka : 
Pro snížení technických nákladů lze propojit program do série vystoupení v několika dnech po sobě jdoucích ve Vašem regionu. Žádáme Vás proto o spolupráci při kontaktování dalších pořadatelů a agentur, abychom byli schopni technické náklady vytvořením „šňůry“ snížit na co nejnižší minimum. (K nákladům je třeba připočíst přiměřené ubytování).
Děkujeme.